Wakacyjne stylizacje

W okresie wakacji zwłaszcza w sezonie gdy pojawiają się nieznośne upały, największym dylematem każdej kobiety jest co na siebie włożyć. W zależności od okazji ,pory dnia i panujących trendów rozpoczyna się proces tworzenia stylizacji. Przede wszystkim wygoda,żeby strój i materiał z jakiego jest wykonana kreacja była oddychająca, dopasowana, niezbyt obcisła ,ale też nie zbyt luźna , żeby po prostu dobrze leżała . Ważny jest kolor,fason i dodatki by stworzyć pełną i trafioną całość.
Pytanie tylko w czym lepiej się czujemy- tkanina czy dzianina ? Dopasowany luz,czy sztywna elegancja ? Wszystko zależy od tego jak jest uszyte ubranie, jeśli konstrukcja sukienki jest dobrze skrojona nawet w najmniej elastycznym materiale kobieta ,może się czuć wygodnie i komfortowo ,zaś źle dobrana przędza i grubość dzianiny ,może sprawić że ciepłe popołudnie stanie się koszmarem.
Jak już się uda trafnie wybrać strój ,pozostanie temat dodatków : torebki, paska,butów i jak kto lubi biżuterii
Torebki które są w modzie to ważny dodatek bo klucze,komórka czy pomadka,buty też są nieodzownym elementem a reszta to dowolna decyzja każdej z pań w zależności od upodobnia.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

1 komentarz dla “Wakacyjne stylizacje”

  1. Iga Lasocka napisał(a):

    Najważniejsze to wybrać bawełniane ubranie, ponieważ każde inne w lato będzie przyklejało się do skóry oraz powodowało obtarcia. Wyjątkiem jest ubranie z poliestrów dla sportowców, ponieważ zostało tak zaprojektowane, aby doskonale wietrzyć ciało.

Skomentuj artykuł

Witamy na koronkowa-bielizna.pl! Rozgość się i poczytaj naszego bloga.